PowerMatrix Dodání zboží CZ

Odpovědět
Powermatrix
Administrátor fóra
Příspěvky: 11
Registrován: stř 06. zář 2017 7:45:58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

PowerMatrix Dodání zboží CZ

Příspěvek od Powermatrix » stř 15. lis 2017 8:58:39

Za jak dlouho vám zboží dorazilo od objednání a zaplacení?

Geth
Příspěvky: 0
Registrován: úte 21. lis 2017 17:57:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PowerMatrix Dodání zboží CZ

Příspěvek od Geth » pon 27. lis 2017 17:00:12

Dobrý den,
pokud již funguje ve Varech sklad, může mi někdo potvrdit, zda a kdy mu po objednání došlo zboží? Jedná se stále o měsíce nebo už o dny? Funguje vůbec sklad ve Varech?
Děkuji

Čekatel
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PowerMatrix Dodání zboží CZ

Příspěvek od Čekatel » pát 08. pro 2017 8:51:25

Dobrý den, mám objednáno a čekám už měsíc měsíc :-( pokud si budu muset zboží objednávat s měsíčním předstihem to abych si doma udělal malý sklad.

Tatiana
Příspěvky: 0
Registrován: úte 12. pro 2017 10:25:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Balenie výrobkov

Příspěvek od Tatiana » úte 12. pro 2017 10:28:48

Dnes mi prišli 3 výrobky PowerMatrix, z toho bol jeden rozbitý - Salutem, všetko vyliate. DPD o tom vedelo, len to zabalilo do svojho obalu a takto mi to doručilo. Apelujem aj tu na Imperium Valeo, aby výrobky nebalila do bublinkových obáliek, ale do krabičiek, kde musia byť výrobky zaistené proti pohybu. V skladoch všetkých prepravcov aj na pošte s balíkmi dosť hádžu! Bohužiaľ.

madona
Příspěvky: 0
Registrován: stř 13. pro 2017 19:04:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Balenie výrobkov

Příspěvek od madona » stř 13. pro 2017 19:28:04

[quote=Tatiana post_id=35 time=1513074528 user_id=56]
Dnes mi prišli 3 výrobky PowerMatrix, z toho bol jeden rozbitý - Salutem, všetko vyliate. DPD o tom vedelo, len to zabalilo do svojho obalu a takto mi to doručilo. Apelujem aj tu na Imperium Valeo, aby výrobky nebalila do bublinkových obáliek, ale do krabičiek, kde musia byť výrobky zaistené proti pohybu. V skladoch všetkých prepravcov aj na pošte s balíkmi dosť hádžu! Bohužiaľ.
[/quote]

imperiumvaleo@email.cz dejte dotaz na sklad-to je dlouho-zboží chodí do 7 dnu

PM NIKDY VICE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PowerMatrix Dodání zboží CZ

Příspěvek od PM NIKDY VICE » stř 10. led 2018 23:00:11

!!! UPOZORNĚNÍ !!!
!!! VARUJI VÁS VY VŠICHNI CO CHCETE ZAČÍT SE SPOLEČNOSTÍ POWERMATRIX SI TO ROZMYSLETE !!!!
JELIKOŽ KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ HEZKY MU ZPÍVAJÍ A PAN DRECHSLER JE VELICE DOBRÝ SPEAKER ALE TROŠKU SE OPOMÍNÁ ŘÍCI ŽE NA ZAČÁTKU BYLI PRODUKTY O POLOVINU LEVNĚJŠÍ A DNES KDYŽ JSOU DVAKRÁT DRAŽŠÍ TAK NEDOKÁŽÍ VYŘEŠIT ANI REKLAMACI. MOŽNÁ S RAZÍTKEM POLICIE ČR BY TO ŠLO. PAANE DRECHSLERE ANI SEM NEPIŠTE AŤ VÍS KONTAKTUJI NEBO SE OBRÁTÍM NA PANI MORAVCOVOU. STAČILO MI CO JSEM SLYŠELA CO JSTE PROVEDL S PANÍ DAGMAR ( HANBA VÁM )
JELIKOŽ JSEM JIŽ NĚKOLIKRÁT PSALA NA EMAIL: imperiumvaleo@email.cz OHLEDNĚ REKLAMACÍ A JAKÁ SI MYSLÍTE ŽE BYLA ODEZVA? 0 !!!

VŠECHNY DŮRAZNĚ V.A.R.U.J.I. ROZMYSLETE SI NÁKUPY A REGISTRACE.

JMÉNO ASI PSÁT NEMUSÍM MOC DOBŘE VÍTE KDO JSEM A JESTLI NEVÍTE PANE DRECHSLERE VEMTE SI KAPKY NA PAMĚŤ!!!

Geth
Příspěvky: 0
Registrován: úte 21. lis 2017 17:57:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PowerMatrix Dodání zboží CZ

Příspěvek od Geth » ned 21. led 2018 22:10:28

Dobrý den,
minulý rok to bylo na měsíce, ale letos jsem udělal dvě objednávky a za 3-4 dny mi přišly. Možný problém může být v tom, že objednání a placení není uživatelsky intuitivní, takže se může lehce udělat chyba.

[quote=Geth post_id=31 time=1511802012 user_id=54]
Dobrý den,
pokud již funguje ve Varech sklad, může mi někdo potvrdit, zda a kdy mu po objednání došlo zboží? Jedná se stále o měsíce nebo už o dny? Funguje vůbec sklad ve Varech?
Děkuji
[/quote]

--

Geth
Příspěvky: 0
Registrován: úte 21. lis 2017 17:57:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PowerMatrix Dodání zboží CZ

Příspěvek od Geth » ned 21. led 2018 22:17:01

Dobrý den,
pokud chcete opravdu pomoci ostatním v rozhodování se, tak sem prosím napište konkrétní problém, který jste měl s panem Drechlerem. Upozornění je fajn, ale bez faktů to moc nepomůže. Pokud máte i nějaké zajímavé info o struktuře pan Drechsler, paní Moravcová ... Dagmar?, docela by mě zajímalo, jak to mezi nimi je a jaké pozice ve struktuře zaujímají.
Děkuji.

[quote="PM NIKDY VICE" post_id=44 time=1515625211]
!!! UPOZORNĚNÍ !!!
!!! VARUJI VÁS VY VŠICHNI CO CHCETE ZAČÍT SE SPOLEČNOSTÍ POWERMATRIX SI TO ROZMYSLETE !!!!
JELIKOŽ KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ HEZKY MU ZPÍVAJÍ A PAN DRECHSLER JE VELICE DOBRÝ SPEAKER ALE TROŠKU SE OPOMÍNÁ ŘÍCI ŽE NA ZAČÁTKU BYLI PRODUKTY O POLOVINU LEVNĚJŠÍ A DNES KDYŽ JSOU DVAKRÁT DRAŽŠÍ TAK NEDOKÁŽÍ VYŘEŠIT ANI REKLAMACI. MOŽNÁ S RAZÍTKEM POLICIE ČR BY TO ŠLO. PAANE DRECHSLERE ANI SEM NEPIŠTE AŤ VÍS KONTAKTUJI NEBO SE OBRÁTÍM NA PANI MORAVCOVOU. STAČILO MI CO JSEM SLYŠELA CO JSTE PROVEDL S PANÍ DAGMAR ( HANBA VÁM )
JELIKOŽ JSEM JIŽ NĚKOLIKRÁT PSALA NA EMAIL: imperiumvaleo@email.cz OHLEDNĚ REKLAMACÍ A JAKÁ SI MYSLÍTE ŽE BYLA ODEZVA? 0 !!!

VŠECHNY DŮRAZNĚ V.A.R.U.J.I. ROZMYSLETE SI NÁKUPY A REGISTRACE.

JMÉNO ASI PSÁT NEMUSÍM MOC DOBŘE VÍTE KDO JSEM A JESTLI NEVÍTE PANE DRECHSLERE VEMTE SI KAPKY NA PAMĚŤ!!!
[/quote]

PM NIKDY VICE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PowerMatrix Dodání zboží CZ

Příspěvek od PM NIKDY VICE » ned 15. dub 2018 7:51:59

Dobrý večer pane Geth,
co se týče pozice jakou kdo zaujímá, tak na vrcholu je když nebudu brát p. Minina, neznám sponzora mezi p. Mininem a pí. Moravcovou, tak vím že pod pí. Moravcovou je p. Drechsler, dále pí. Hamáčková a niní jsi nejsem jistá, jestli pí. Dagmar Stefanová, která vás asi zajímala je pod pí. Hamáčkovou nebo p. Drechslerem.
Co vím naprosto přesně že, jí p. Drechsler lezl do jejího officu a tam si dělal co chtěl. Pro více info kontaktujte přímo p. Drechslera, kontakt je zde ve foru.

CharlesAspef
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

about this loophole allowing anyone

Příspěvek od CharlesAspef » úte 11. pro 2018 0:38:40

right? Well once you start getting [url=http://psnaccount1.icu/]psn codes generator[/url] The PlayStation Network PSN Code Generator allows you to create unlimited codes.This script is an easy way to find new PSN card codes without the hassle of surveys or risk of viruses from downloading a code-gen program. http://psnaccount1.icu/

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable