Powermatrix Reklamácia produktov SK

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Powermatrix
Administrátor fóra
Příspěvky: 11
Registrován: stř 06. zář 2017 7:45:58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Powermatrix Reklamácia produktov SK

Příspěvek od Powermatrix » stř 15. lis 2017 9:13:44

Všetko o reklamácii produktov

monikaSK
Příspěvky: 0
Registrován: úte 27. úno 2018 15:52:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Powermatrix Reklamácia produktov SK

Příspěvek od monikaSK » úte 27. úno 2018 16:37:15

Pozdravujem vsetkych zo Slovenska a pripajam sa k predchadzajucemu varovaniu ! Prvy krat som si produkty objednala vo 02 / 2017 ! Po pol roku telefonovania a vypisovania mi prislubili, ze moje produkty su konecne na Slovensku a na 100 percent mi ich prinesu osobne do Bratislavy, kde sa konala prednaska. Natesena som sa dostavila, ale z piatich balikov som dostala 3 a aj to nekompletne! Dalsiu objednavku som realizovala v 06 / 2017, kedy nas opakovane vyzyvali, ze je posledna sanca objednat tovar za polovicne ceny! Samozrejme, ze som do tohoto podvodu ,, natiahla celu svoju rodinu a priatelov ! Prave uplynul presne rok a cestne tu prehlasujem, ze mi do dnesneho dna nebola dorucena polovica objednavky a 5 zaplatenych balikov nebolo dorucenych vobec !!!!!! Pisala som zo zufalstva nie len do Ciech, ale aj do Ruska. Zial, dodnes ziadna reakcia, ani jedina! Pan Šulovsky, ktory zastresuje Slovensko, uz radsej ani nezdviha telefony a nereaguje na maily. Vysledok : rok je dlha doba a nakolko skutocne nie je na koho sa obratit, mne uz nezostava nic ine ako podat trestne oznamenie na policii. Kazda jedna bezna a seriozna firma ma zverejnene telefonicke kontakty, u tejto firmy ich nikde ziadne nenajdete!!!! A este jedna rada na zaver : nie vzdy sa musite poucit az na vlastnych chybach, da sa poucit aj na chybach nas blbcoch, ktori sme naleteli a zostali bez penazi aj bez produktov. 80 percent svojich nakupov realizujem cez internet a kazda seriozna firma mi dava moznost volby zaplatit tovar na dobierku po doruceni ! Tato nie, co o niecom svedci !!! K panovi Drechslerovi a pani Moravcovej iba kratko : nema zmysel sa znizovat k tomu, aby som na vas nadavala, ani vas osocovala. Pred svojim svedomim / ak vobec nejake mate / sa neschovate a nakolko verim v silu vesmirnych zakonov, som presvedcena o tom, ze vsetky peniaze, ktorymi ste sa obohatili na ukor dovercivych ludi a ziskali ich na zaklade klamstiev a zavadzania, o vsetky jedneho dna pridete! Podelila som sa o skusenost s podvodnickou a necestnou firmou. Nalozte si s touto informaciou kazdy ako uznate za vhodne a nezabudnite pri tom dat na svoje pocity a intuiciu. Ak by mal niekto zaujem o podrobnejsie info, bez problemu poskytnem svoje telefonne cislo. Krasny zimny den s uctou a srdecnym pozdravom z Bratislavy praje Monika :-)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable